en
rafał  łuc

repertuar

solo

Akordeon solo

  • ABRAHAMSEN Hans:   Air
  • ALBENIZ Issac:   Asturias
  • ANDERSON Ian:  Siren
  • ANGELIS Franck:   Boithe a rythme, Concert Suite, Haiti, Interieur, Impasse, Romance
  • BACH Jan Sebastian:   Preludium i Fuga Fis dur DWK I BWV 858, Preludium i Fuga H moll DWK I BWV 893, Preludium i Fuga C moll DWK II BWV 871, Preludium i Fuga Gis moll DWK II BWV 887
  • BERIO Luciano:   Sequenza: XIII „Chanson”
  • BOZANIĆ Zoran:   Toccata op. 2
  • DAQUIN Louis Claude:   Kukułka
  • DERBENKO Jewgienij:   Prelude and Toccata
  • DOWLASZ Bogdan:   Sonatina Capricciosa
  • DUCHNOWSKI Grzegorz:   Dźwiękostrukcje
  • GALLIANO Richard:   Song for Joss
  • GANZER Jurgen:   Phantasie 84
  • GUBAIDULINA Sofia:   De Profundis
  • HIGGINS Gavin:   Kathedrale
  • HERMOSA Gorka:   Fragilissimo
  • IBERT Jaques:   Mały biały osiołek, Sprzedawczyni świeżej wody
  • KATZER Georg:   Toccata
  • KILPIÖ Lauri:   Narrative Topography I
  • KLEIN Julane:   Aus der Wand die Rinne 4
  • KRZANOWSKI Andrzej:   Katedra, Oda, Preludium, Sonata II, Taniec, Tryptyk
  • KUSJAKOW Anatolij:   Winter Sketches
  • LIGETI György:   Musica Ricercata cz. II, III, VI
  • LORENTZEN Bent:   Tears
  • MAKKONEN Petri:   Flight beyond the Time
  • MARTIN Nicholas:   Kollaps
  • MENDELSSOHN BARTHOLDY Felix:   Chorał i Wariacje z 6 Sonaty Organowej D moll
  • MAXWELL DAVIES Peter:   Farewell To Stromness
  • NØRGAARD Per:   9 Friends
  • NOWAK Aleksander:   Square Angles
  • PAVIA Marcela:   Sonanze
  • PIAZZOLLA Astor:   Ave Maria
  • PORĘBSKI Adam:   Cut Story
  • PRECZ Bogdan:   12 in 4
  • PRZYBYLSKI Bronisław Kazimierz:   Trzy Interludia
  • RAMEAU Jean Philip:   L’Egyptienne
  • SARASATE Pablo:   Introdukcja i Tarantella
  • SCARLATTI Domenico:   Sonata Fis dur K 25, Sonata D dur K 96, Sonata E dur K 162, Sonata C dur K 406
  • STEEN-ANDERSEN Simon:Next To Beside Besides #3
  • ZALECH Rafał:   Preludium i Fuga
  • VIVALDI Antonio:   Zima cz. I

Akordeon solo z towarzyszeniem elektroniki

  • DUCHNOWSKI Cezary:   acc++ca na akordeon i komputer
  • HENDRICH Paweł:   Accant na akordeon i komputer
  • JODLOWSKI Pierre:   Something Out Of Apocalypse na akordeon i ścieżkę dźwiękową
  • KUPCZAK Sławomir:   4 Tańce z przygrywką na akordeon i elektronikę
  • LASKOWSKI Mikołaj:   ’neath me itch! na akordeon i sprzężenia zwrotne
  • MOC Michał:   Betelgeuse na akordeon chromatyczny i taśmę
  • SOTOMSKI Jacek:   Accordion GO na akordeon, video i live electonics

kameralny

Duet akordeonowy

  • ANDERSEN Bo:   Impromptu avec ombres
  • BLECHARZ Wojtek:   3rd Phase
  • DUCHNOWSKI Cezary:   Passacaglia In Between
  • KRZANOWSKI Andrzej:   Pejzaż Sentymentalny, Taniec Góralski
  • MĄDRAWSKI Jerzy:   Tempus Fugit, Aeternis ManetObertas, Suita Chorałowa, 
  • PAPARA Michał: Alter Ego na dwa akordeony i instrumenty perkusyjne
  • ROUVSING OLSEN Poul:   How to play in D-major without caring about it

Duet akordeonowy z towarzyszeniem elektroniki

  • LASKOWSKI Mikołaj:   Deep Relaxation Vol. 2: Accordions&Electronics Causing Situations and Preventing Change
  • KRZANOWSKA Jagna:   Outback na dwa akordeony i taśmę

Trio akordeonowe

  • BARANEK Paweł:   First day of spring
  • KRZANOWSKI Andrzej:   Toccata
  • MOTION TRIO:   Chinatown, Coffee Shop, Libertin
  • PTASZYŃSKA Marta:   The Last Waltz in Vienna
  • WOJTAROWICZ Janusz:   The Heart

Akordeon i altówka

  • AUGUSTYN Rafał:   Droning_holm
  • BRITTEN Benjamin:   Lachrymae: Reflections on a song of Dowland
  • DOWLAND John:   Flow, My Tears, If My Complaints Could Passions Move
  • EASTWOOD Simon:   One-Two
  • FELDMAN Morton:   Viola In My Life 3
  • FINZI Graciane:   Impression Tango
  • HOSOKAWA Toshio:   In die Tiefe der Zeit
  • PORĘBSKI Adam:   ReVerse 2
  • PURCELL Henry:   Dido’s Lament
  • RIHM Wolfgang:   Fetzen 4
  • ŚNIADY Marta:    >>>st)i(ll<<
  • THOMAS Andrew:   The Sound of Waves
  • ZALECH Rafał:   Romans

Akordeon i altówka z towarzyszeniem elektroniki

  • DUCHNOWSKI Cezary:   cROSSFAdE 2
  • LASKOWSKI Mikołaj:   Deep Relaxation Vol. 1: Viola&Accordion DNA Delete Mode
  • SOTOMSKI Jacek:   Healing Nature&Joy of Music na akordeon, altówkę, elektronikę i video

Akordeon i gitara

  • PIAZZOLLA Astor:   Historia Tanga

Akordeon i klarnet

  • KYLLONEN Timo Juhani:   Desolazione
  • SAPIEGA Simas:   Herba

Akordeon i skrzypce

  • ADAMS John:   Road Movies cz. III 40% Swing
  • PÄRT Arvo:   Fratres
  • PIAZZOLLA Astor:   Oblivion, Rio Sena
  • SCHNITTKE Alfred:   Suite In the Old Style

Akordeon i trąbka

  • Kinkelder Dorf:   de Als je d’r van houdt…

Akordeon i perkusja

  • LUNDQUIST Torbjörn:   Duell

Akordeon i puzon

  • GORTON David:   Wind Sculpture

Akordeon i wiolonczela

  • BACH Jan Sebastian:   Aria na strunie G, Adagio z Toccaty C dur, Sonata G dur BVW 1027
  • BARTOK Bela:   Tańce Rumuńskie
  • BLOCH Ernest:   Prayer
  • BRAHMS Johannes:   Tańce Węgierskie nr 2, 5
  • CZAJKOWSKI Piotr:   Pezzo Capriccioso
  • COHEN Daniel Patrick:   Fata Morgana
  • DUCHNOWSKI Cezary:   cROSSFAdE I na akordeon, wiolonczelę i elektronikę
  • GORDIEJUK Marian:   Dialogi
  • GORTON David:   Tähtelä, Place of the Stars
  • GUBAIDULINA Sofia:   In Croce
  • HERMOSA Gorka:   Anantango
  • PIAZZOLLA Astor:   Adios Nonino, Le Grand Tango, Libertango
  • POPPER David:   Elfentanz, Hungarian Rhapsody
  • RACHMANINOW Sergiusz:   Wokaliza
  • SAINT-SÄENS Camille:   Priere
  • VALPOLA Heikki:   Trzy Tańce
  • ZALECH Rafał:   Romans

Akordeon, klarnet basowy i viola d’amore

  • ALVAREZ Pedro:   Margin
  • BRIGNALL Oliver:   Watch As You Disappear
  • CORCORAN-TADD Athena:   Now and also Now

Akordeon i dwoje skrzypiec

  • DUCHNOWSKI Cezary:   Monada I

Akordeon, skrzypce i wiolonczela

  • KNIBBS Chloe:   The Song of Phoenix

Akordeon, kontrabas i skrzypce

  • TABAKOVA Dobrinka:   Frozen River Flows

KOMPOPOLEX: akordeon, flet, perkusja z towarzyszeniem elektroniki (i video)

  • BEDNARCZYK Piotr:   Wybór Zamknięty
  • DUCHNOWSKI Cezary:   Wściekłość (+ sopran solo)
  • FUKUOKA Nina:   uncanny valley
  • KRZEWIŃSKI Kuba:   Another Air
  • LUBIENIECKI Ryszard:   Isorhythmical Paradoxical Proposal
  • ROŻYNEK Teoniki:   bol
  • SOTOMSKI Jacek:   CREDOPOL
  • SZPYRKA Monika:   Instrument Spring 2017 Ready-To-Wear
  • ŚNIADY Marta:   c_ut|e_#2
  • WALSHE Jennifer: EVERYTHING YOU OWN HAS BEEN TAKEN TO A DEPOT SOMEWHERE

Akordeon, altówka, skrzypce i wiolonczela

  • SCHMIDHAMMER Mathias:   Akkordeonquartett

Akordeon, fortepian, harfa i wiolonczela

  • LISZT Ferenc:   Elegia

Akordeon, fortepian, kontrabas, skrzypce

  • BUTTERFIELD Christoper:   Pastorale

Akordeon i kwartet smyczkowy

  • BORTNOWSKI Marcin:   Music For Lent
  • PIAZZOLLA Astor:   Five Tango Sensations

Akordeon, fortepian, gitara elektryczna, kontrabas, skrzypce

  • PIAZZOLLA Astor:   Invierno Porteño, Michelangelo 70, Milonga del angel, Otoño Porteña, Primavera Porteña, Verano Porteño

Akordeon, altówka, flet, perkusja, puzon, skrzypce, waltornia i wiolonczela

  • LANG Klaus:   Weissefarben

Akordeon, altówka, fortepian, waltornia, klarnet, skrzypce, waltornia i wiolonczela

  • GORTON David:   Burgh Castle
  • SCHEUREGGER Martin:   Harlequin

Akordeon, głos, zmienny skład instrumentalny, video i elektronika

  • SCHUBERT Alexander:   Star Me Kitten

orkiestrowy

Akordeon w większym zespole instrumentalnym lub orkiestrze

  • ADES Thomas:   Powder Her Face
  • HAAS Georg Frierdrich:   Morgen und Abend
  • DUCHNOWSKI Cezary/HENDRICH Paweł:   co-opera Bajki Robotów
  • HENDRICH Paweł:   Hordiaver
  • HINDEMITH Paul:   Kammermusik No. 1
  • KRAUZE Zygmunt:   Pułapka
  • LARCHER Thomas:   Symfonia Nr 2
  • LUTOSŁAWSKI WITOLD:   Chain II, Symphony no. 4 arr. Christopher Austin
  • MAHLER Gustaw:   Songs of Wayfarer
  • MOON Frank:   The Wind
  • NEUWIRTH Olga:   Lost Highway
  • NIKODIJEVIĆ Marko:   Music Box
  • SAUNDERS Rebecca:   still
  • SRNKA Miroslav:   Make No Noise
  • ŚNIADY Marta:   Memo-opera
  • WIDMANN Jörg:   Babylon Suite
  • ZENDER Hans:   Schubert’s Wintterreise

Koncerty na akordeon i orkiestrę

  • HENDRICH Paweł:   Pteropetros
  • HOSOKAWA Toshio: Voyage IV
  • PIAZZOLLA Astor:   Aconcagua
  • SOTOMSKI Jacek:   beautiful to me. ah
  • HAAS Georg Friedrich:   „….” Koncert na akordeon, altówkę i elektronikę

prawykonania

Solo

  • Jacek Sotomski - Accordion GO na akordeon, elektronikę i video (2016)
    Festiwal Słuchalnia, Toruń - 26.11.2016
  • Grzegorz Duchnowski - Dźwiękostrukcje na akordeon solo (2016)
    Poznańska Wiosna, Aula Nova, Poznań - 19.03.2016
  • Pierre Jodlowski - Something out of Apocalypse na akordeon i ścieżkę dźwiękową
    (2012, premiera polska)
    Poznańska Wiosna, Aula Nova, Poznań - 19.03.2016
  • Nicholas Martin - Kollaps na akordeon solo (2013/2016)
    Bridgewater Hall, Manchester - 10.02.2016
  • Ian Anderson - Siren na akordeon solo (2010/2014)
    Cecil Sharp House, Londyn – 14.11.2014
  • Gavin Higgins - Kathedrale na akordeon solo (2013)
    National Portrait Gallery, Londyn – 14.11.2014
  • Sławomir Kupczak - 4 tańce z przygrywką na akordeon i komputer (2014)
    Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego - 24.03.2015
  • Marcela Pavia - Sonanze na akordeon solo (2011, premiera polska)
    World Music Days, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego, Wrocław –
    10.10.2014
  • Lauri Kilpiö - Narrative Topography I na akordeon solo (2007/2008, premiera polska)
    World Music Days, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego, Wrocław – 10.10.2014
  • Paweł Hendrich - Accant na akordeon i komputer (2014)
    Musica Polonica Nova, Filharmonia Wrocławska, Wrocław – 10.04.2014
  • Mikołaj Laskowski - ‘neath me, itch! na akordeon, dyktafon i sprzężenia zwrotne (2013)
    Royal Conservatoire w Hadze - 24.04.2014 + premiera polska Festiwal Słuchalnia, Toruń
    - 26.11.2016
  • Aleksander Nowak - Square Angles na akordeon solo (2013)
    Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, Warszawa – 15.11.2013
  • Adam Porębski - Cut Story na akordeon solo (2012)
    Musica Polonica Nova, Pasaż Pokoyhof, Wrocław - 21.04.2012
  • Cezary Duchnowski - acc++ca na akordeon i komputer (2012)
    Musica Polonica Nova, Pasaż Pokoyhof, Wrocław - 21.04.2012
  • Rafał Zalech - Preludium i Fuga na akordeon solo (2012)
    Musica Polonica Nova, Pasaż Pokoyhof, Wrocław - 21.04.2012
  • Michał Moc - Betelgeuse na akordeon chromatyczny i taśmę (1999/2000)
    premiera brytyjska Sounds New Festival, Canterbury – 22.05.2011
    premiera amerykańska Covington Center, Radford, USA – 7.04.2011

  • Kameralne
  • Cezary Duchnowski - Wściekłość na głos, akordeon, flet, perkusję i elektronikę (2018)
    Musica Polonica Nova, NFM, Wrocław - 22.04.2018
  • Nina Fukuoka - uncanny valley na akordeon, flet, perkusję i elektronikę (2018)
    Musica Polonica Nova, NFM, Wrocław - 22.04.2018
  • Jacek Sotomski - CREDOPOL na głos, dyrygenta, akordeon, flet, perkusję i elektronikę
    (2018)
    Musica Polonica Nova, NFM, Wrocław - 22.04.2018
  • Cezary Duchnowski - cROSSFAde 2 na akordeon, altówkę i elektronikę (2017)
    Warszawska Jesień, UMFC - 17.09.2017
  • Andrew Thomas - The Sound of Waves na akordeon i altówkę (2017)
    St Magnus Festival, Kirkwall - 20.06.2017
  • Ryszard Lubieniecki - Isorhythmical Paradoxical Proposal na akordeon, flet, perkusję i elektronikę (2017)
    Musica Electronica Nova, Klub Uff - 25.05.2017
  • Monika Szpyrka - Instrument Sprint 2017 Ready-To-Wear na akordeon, flet, perkusję i elektronikę (2017)
    Musica Electronica Nova, Klub Uff - 25.05.2017
  • Kuba Krzewiński - Another Air na akordeon, flet, perkusję i elektronikę (2017)
    Musica Electronica Nova, Klub Uff - 25.05.2017
  • Teoniki Rożynek - bol na akordeon, flet, perkusję i elektronikę (2017)
    Musica Electronica Nova, Klub Uff - 25.05.2017
  • Marta Śniady - c_ut|e_#2 na akordeon, flet, perkusję i elektronikę (2017)
    Musica Electronica Nova, Klub Uff - 25.05.2017
  • Piotr Bednarczyk - Wybór Zamknięty na akordeon, flet, perkusję i elektronikę (2017)
    Musica Electronica Nova, Klub Uff - 25.05.2017
  • Mikołaj Laskowski - Deep Relaxation Vol. 1: Accordion&Viola DNA Delete Mode na
    akordeon, altówkę i elektronikę (2016)
    Podium Festival, Esslingen - 4.05.2017 + premiera polska Warszawska Jesień, UMFC - 17.09.2017
  • Jacek Sotomski - Healing Nature&Joy of Music na akordeon, altówkę i video (2016)
    Musica Moderna, Akademia Muzyczna w Łodzi - 30.03.2017
  • Marta Śniady - <<<st)i(ll<<< na akordeon i altówkę (2016/2017)
    Narodowe Forum Muzyki, Wrocław - 28.02.2017
  • Rafał Augustyn - Droning_holm na akordeon i altówkę (2017)
    Narodowe Forum Muzyki, Wrocław - 28.02.2017
  • Marta Śniady - Memo-opera na głos, akordeon, gitarę elektryczną, wiolonczelę i perkusję
    (2016)
    Warszawska Jesień, Zamek Ujazdowski - 17.09.2016
  • Mikołaj Laskowski - Deep Relaxation Vol. 2: Accordions&Electronics Causing Situations and Preventing Change na dwa akordeony i elektronikę (2016)
    W Brzask, Warszawa - 26.06.2016
  • Cezary Duchnowski, Paweł Hendrich - co-opera Bajki Robotów (2016)
    Musica Polonica Nova, Narodowe Forum Muzyki, Wrocław - 08.04.2016
  • David Gorton - Burgh Castle na akordeon, klarnet, róg, skrzypce, altówkę, wiolonczelę i fortepian (2014)
    Chroma Ensemble, The Forge, Londyn - 11.11.2015
  • Martin Scheuregger - Harlequin na akordeon, klarnet, róg, skrzypce, altówkę,
    wiolonczelę i fortepian (2015)
    Chroma Ensemble, The Forge, Londyn - 11.11.2015
  • Chloe Knibbs - Song of The Phoenix na akordeon, klarnet basowy i viola d’amore (2015)
    MeWe360, Londyn - 6.06.2015
  • Oliver Brignall - Watch as You Disappear na akordeon, klarnet basowy i viola d’amore
    (2015)
    MeWe360, Londyn - 6.06.2015
  • Pedro Alvarez - Margin na akordeon, klarnet basowy i viola d’amore (2015)
    MeWe360, Londyn - 6.06.2015
  • Athena Corcoran-Tadd - Now and also Now na akordeon, klarnet basowy i viola d’amore
    MeWe360, Londyn - 6.06.2015
  • Cezary Duchnowski - Passacaglia in Between na dwa akordeony (2014/2015)
    Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, Warszawa - 10.04.2015
  • Bo Andersen - Impromptu avec ombres na dwa akordeony (1999-2009/2010, premiera
    polska)
    World Music Days, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego, Wrocław – 10.10.2014
  • Adam Porębski - ReVerse 2 na akordeon i altówkę (2013)
    Poznańska Wiosna Muzyczna, Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego, Poznań –
    21.03.2014
  • Timo-Juhani Kyllönen - Party for Freedom na akordeon, flet, skrzypce, wiolonczelę,
    perkusję (2013)
    Millbank Tower, Londyn – 1.05.2013
  • Brian Mark - The twelve other Disciples na akordeon, altówkę, fortepian i perkusję (2012)
    The Forge, Londyn – 12.12.2012
  • Steven Berryman - Hymn na akordeon, altówkę, fortepian i perkusję (2012)
    The Forge, Londyn – 12.12.2012
  • Simon Eastwood - One-Two na akordeon i altówkę (2012)
    The Forge, Londyn – 12.12.2012
  • Nikki Franklin - From Thought na akordeon, altówkę, fortepian i perkusję (2012)
    The Forge, Londyn – 12.12.2012
  • Laurie Bamon - Measure Unbound na akordeon, altówkę, fortepian i perkusję (2012)
    The Forge, Londyn – 12.12.2012
  • JJ Wheeler - 3+4+5 na akordeon, saksofon, fortepian i perkusję (2012)
    The Forge, Londyn – 12.12.2012
  • Mathias Schmidhammer - Quartett na akordeon, skrzypce, altówkę i wiolonczelę (2012)
    Universität fur Musik und Darstellende Kunst, Wiedeń – 7.05.2012
  • Rafał Zalech - Romance na akordeon i wiolonczelę (2011)
    Universität fur Musik und Darstellende Kunst, Wiedeń – 7.05.2012
  • Daniel Cohen - Fata Morgana na akordeon i wiolonczelę (2010)
    St. Gregory Centre for Music, Canterbury – 22.09.2011
  • David Gorton - Wind Sculpture na akordeon i puzon (2010)
    Royal Academy of Music, Londyn – 3.02.2010
  • David Gorton - Tahtela. Place of the Stars na akordeon i wiolonczelę (2001, premiera polska)
    Klub Muzyki i Literatury, Wrocław – 2.06.2009
  • Christopher Brown - The Finishing Touch na akordeon, skrzypce, klarnet basowy, trąbkę i tubę (2008)
    National Media Museum, Bradford – 4.03.2008
  • Dominic Lewis - The Railrodder na akordeon, skrzypce, klarnet basowy, trąbkę i tubę (2008)
    National Media Museum, Bradford – 4.03.2008

  • Orkiestrowe
  • Frank Moon - The Wind (2017)
    dyr. Koen Kessels, Royal Opera House Symphony Orchestra
    Royal Opera House, Londyn - 6.11.2017
  • Georg Friedrich Haas - „….” Koncert na akordeon, altówkę i zespół kameralny (1994,
    premiera polska)
    dyr. Szymon Bywalec, Orkiestra Muzyki Nowej
    NOSPR, Katowice - 9.04.2017
  • Paweł Hendrich - Hordiaver na orkiestrę kameralną i grupę koncertującą (2017)
    dyr. Szymon Bywalec, Orkiestra Muzyki Nowej
    NOSPR, Katowice - 5.03.2017
  • Olga Neuwirth - Zagubiona Autostrada (2002/2003, premiera polska)
    dyr. Marzena Diakun, Soliści NFM Filharmonii Wrocławskiej
    MFF Nowe Horyzonty, NFM, Wrocław 21.07.2017
  • Georg Friedrich Haas - Morgen und Abend (2014/2015)
    dyr. Michael Boder, Royal Opera House Symphony Orchestra
    Royal Opera House, Londyn, 13.11.2015
  • Paweł Hendrich - Pteropetros na akordeon, kwartet smyczkowy i kwintet dęty (2015)
    dyr. Maciej Koczur, Lutosławski Quartet, LutosAir Quintet
    Warszawska Jesień, Studio Koncertowe Polskiego Radia, Warszawa - 23.09.2015
  • Gavin Higgins - Uncle Dima na aktora i zespół (2014)
    London Sinfonietta
    Institute of Contemporary Arts, Londyn – 21.05.2014
  • Jacek Sotomski - it’s beautiful to me.ah na akordeon, komputery i orkiestrę kameralną(2014)
    dyr. Ernst Kovacić, Orkiestra Leopoldinum
    Musica Polonica Nova, Filharmonia Wrocławska, Wrocław – 10.04.2014
  • Julian Philips - How the Whale Became (2013)
    Linbury Studio, Royal Opera House, Londyn – 10.12.2013
  • Wojciech Ziemowit Zych - III Symfonia (2013)
    dyr. Szymon Bywalec, Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej
    Wratislavia Cantans, 8.09.2013
  • Mateusz Ryczek - Infrasymfonia (2010)
    dyr. Jacek Kasprzyk, Orkiestra Filharmonii Wrocławskiej
    Musica Polonica Nova, Wrocław - 20.04.2012
  • Rebecca Saunders - still (2011, premiera brytyjska)
    dyr. Lionel Bringuier, BBC Symphony Orchestra
    Barbican, Londyn – 10.02.2012
  • Zygmunt Krauze - Pułapka (2011)
    Opera Wrocławska – 17.12.2011
  • John Barber - We are Shadows (2011)
    Shoreditch Church, Londyn - 24.06.2011
  • Daniel McCallum - And One Flew By… (2010)
    Royal Academy of Music, Londyn - 24.11.2010
  • Diana Burrell - Vespers (2010)
    St Marylebone Parish Church, Londyn – 7.05.2010