en
rafał  łuc

repertuar

Duet akordeonowy
ANDERSEN Bo:   Impromptu avec ombres
BACULEWSKI Krzysztof:   Suita Kominkowa
BAUER Jerzy:   Trzy Stylizacje
BLECHARZ Wojtek:   3rd Phase
KRZANOWSKI Andrzej:   Pejzaż Sentymentalny, Taniec Góralski, Nokturn
MAJKUSIAK Mikołaj:   Chorał i Fantazja
MĄDRAWSKI Jerzy:   Tempus Fugit, Aeternis Manet, Obertas, Suita Chorałowa,
OPAŁKA Tomasz J.:   Crossroads 
PAPARA Michał: Alter Ego na dwa akordeony i instrumenty perkusyjne
ROUVSING OLSEN Poul:   How to play in D-major without caring about it

Duet akordeonowy z towarzyszeniem elektroniki
DUCHNOWSKI Cezary:   Passacaglia In Between
EASTMAN Julius:   Evil Nigger na dwa akordeony i audio playback (arr. Piotr Peszat) 
GŁOWICKA Katarzyna:   Farewell River na dwa akordeony i elektroakustykę
HENDRICH Paweł:   Dualabilis
LASKOWSKI Mikołaj:   Deep Relaxation Vol. 2: Accordions&Electronics Causing Situations and Preventing Change
KRZANOWSKA Jagna:   Outback na dwa akordeony i taśmę

Trio akordeonowe
BARANEK Paweł:   First day of spring
KRZANOWSKI Andrzej:   Toccata
MOTION TRIO:   Chinatown, Coffee Shop, Libertin
PTASZYŃSKA Marta:   The Last Waltz in Vienna
WOJTAROWICZ Janusz:   The Heart

Akordeon i altówka
AUGUSTYN Rafał:   Droning_holm
BRITTEN Benjamin:   Lachrymae: Reflections on a song of Dowland
DOWLAND John:   Flow, My Tears, If My Complaints Could Passions Move
EASTWOOD Simon:   One-Two
FELDMAN Morton:   Viola In My Life 3
FINZI Graciane:   Impression Tango
HOSOKAWA Toshio:   In die Tiefe der Zeit
PORĘBSKI Adam:   ReVerse 2
PURCELL Henry:   Dido’s Lament
RIHM Wolfgang:   Fetzen 4
ŚNIADY Marta:    >>>st)i(ll<<<
TABAKIERNIK Piotr:   intavolatura
THOMAS Andrew:   The Sound of Waves
ZALECH Rafał:   Romans

Akordeon i altówka z towarzyszeniem elektroniki
BUCKLEY Linda:   Oscillate na altówkę, akordeon i taśmę
BURZYŃSKA Nikolet:   Deeper na altówkę, akordeon i taśmę
DUCHNOWSKI Cezary:   cROSSFAdE 2
LASKOWSKI Mikołaj:   Deep Relaxation Vol. 1: Viola&Accordion DNA Delete Mode
MALINOWSKI Paweł:   And it rose and it fell and pulsed like a wave na altówkę, akordeon, elektronikę (i video)
SOTOMSKI Jacek:   Healing Nature&Joy of Music na akordeon, altówkę, elektronikę i video
SZPYRKA Monika:   Unhelpful Thinking Styles na altówkę, akordeon, audio play-back i projekcję świetlną
ZAPAŁA Rafał:   USŁUGA na altówkę, akordeon i video

Akordeon i sopran (głos)
BŁAŻEJCZYK Wojciech:   920 Roczek
DJORDJEVIĆ Milica:   I ti hoćeš da se volimo
DUCHNOWSKI Cezary:   Fere Vetus Canticum, cROSSFAdE 3
RATKJE Maja S.K.:   Hemliga tecken
TRAPANI Christopher:   Longue duree
ZUBEL Agata:   Unisono II 

Akordeon i gitara
PIAZZOLLA Astor:   Historia Tanga

Akordeon i klarnet
KYLLONEN Timo Juhani:   Desolazione
SAPIEGA Simas:   Herba

Akordeon i skrzypce
ADAMS John:   Road Movies cz. III 40% Swing
PÄRT Arvo:   Fratres
PIAZZOLLA Astor:   Oblivion, Rio Sena
SCHNITTKE Alfred:   Suite In the Old Style

Akordeon i trąbka
KINKELDER Dorf:   de Als je d’r van houdt…

Akordeon i perkusja
LUNDQUIST Torbjörn:   Duell

Akordeon i puzon
GORTON David:   Wind Sculpture

Akordeon i wiolonczela
BACH Jan Sebastian:   Aria na strunie G, Adagio z Toccaty C dur, Sonata G dur BVW 1027
BARTOK Bela:   Tańce Rumuńskie
BLOCH Ernest:   Prayer
BRAHMS Johannes:   Tańce Węgierskie nr 2, 5
CZAJKOWSKI Piotr:   Pezzo Capriccioso
COHEN Daniel Patrick:   Fata Morgana
DUCHNOWSKI Cezary:   cROSSFAdE I na akordeon, wiolonczelę i elektronikę
GORDIEJUK Marian:   Dialogi
GORTON David:   Tähtelä, Place of the Stars
GUBAIDULINA Sofia:   In Croce
HERMOSA Gorka:   Anantango
PIAZZOLLA Astor:   Adios Nonino, Le Grand Tango, Libertango
POPPER David:   Elfentanz, Hungarian Rhapsody
RACHMANINOW Sergiusz:   Wokaliza
SAINT-SÄENS Camille:   Priere
VALPOLA Heikki:   Trzy Tańce
ZALECH Rafał:   Romans

Akordeon, klarnet basowy i viola d’amore
ALVAREZ Pedro:   Margin
BRIGNALL Oliver:   Watch As You Disappear
CORCORAN-TADD Athena:   Now and also Now

Akordeon i dwoje skrzypiec
DUCHNOWSKI Cezary:   Monada I

Akordeon, skrzypce i wiolonczela
KNIBBS Chloe:   The Song of Phoenix

Akordeon, kontrabas i skrzypce
TABAKOVA Dobrinka:   Frozen River Flows

KOMPOPOLEX: akordeon, (flet, altówka), perkusja z towarzyszeniem elektroniki (i video)
BEDNARCZYK Piotr:   Wybór Zamknięty, Triggered
DALACH Monika:    CARBON IS THE NEW BLACK
DUCHNOWSKI Cezary:   Wściekłość (+ sopran solo)
FUKUOKA Nina:   uncanny valley
KRZEWIŃSKI Kuba:   Another Air
LØFFLER Simon:   b, H
LUBIENIECKI Ryszard:   Isorhythmical Paradoxical Proposal
MALINOWSKI Paweł:   Imaginarium Polkolor
ROŻYNEK Teoniki:   bol
PESZAT Piotr:   Untitled Folder #3
SHLOMOWITZ Matthew: Weird Audio Guide
SOTOMSKI Jacek:   CREDOPOL, SOLUCJA
STULGIŃSKA Agnieszka:   FMYF, OMYM
SZPYRKA Monika:   Instrument Spring 2017 Ready-To-Wear
ŚNIADY Marta:   c_ut|e_#2
WALSHE Jennifer: EVERYTHING YOU OWN HAS BEEN TAKEN TO A DEPOT SOMEWHERE

Akordeon, altówka, skrzypce i wiolonczela
SCHMIDHAMMER Mathias:   Akkordeonquartett

Akordeon, fortepian, harfa i wiolonczela
LISZT Ferenc:   Elegia

Akordeon, fortepian, kontrabas, skrzypce
BUTTERFIELD Christoper:   Pastorale

Akordeon i kwartet smyczkowy
BORTNOWSKI Marcin:   Music For Lent
PIAZZOLLA Astor:   Five Tango Sensations

Akordeon, fortepian, gitara elektryczna, kontrabas, skrzypce
PIAZZOLLA Astor:   Invierno Porteño, Michelangelo 70, Milonga del angel, Otoño Porteña, Primavera Porteña, Verano Porteño

Akordeon, altówka, flet, perkusja, puzon, skrzypce, waltornia i wiolonczela
LANG Klaus:   Weissefarben

Akordeon, altówka, fortepian, klarnet, skrzypce, waltornia i wiolonczela
GORTON David:   Burgh Castle
SCHEUREGGER Martin:   Harlequin

Akordeon, głos, zmienny skład instrumentalny, video i elektronika
SCHUBERT Alexander:   Star Me Kitten